Kadra I Zespołu

Zawodnicy

Sezon 2020/2021

#ZawodnikPozycjaGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiWzrostWagaMeczeWin RatioDraw RatioLoss Ratio
1Patryk KonieckoBramkarz00001848150.000.00100.00
2Patryk WojciechowskiObrońca, Pomocnik1010175701118.1836.3645.45
4Bartek MalczewskiObrońca100118586147.1421.4371.43
5Paweł OlejnikPomocnik2400180771723.5317.6558.82
6Daniel GuzickiPomocnik0110175731421.4321.4357.14
7Michał BąbaPomocnik1120181691723.5323.5352.94
8Adam KanigowskiObrońca00001837030.000.00100.00
9Takaya KitagawaPomocnik0110165581030.0030.0040.00
10Konrad KrzysztanowiczObrońca00101737080.0025.0075.00
11Darek PińkowskiObrońca00001706900.000.000.00
13Jakub SufinObrońca00001908100.000.000.00
14Mikołaj LeszczyńskiPomocnik0020--911.1122.2266.67
16Alex SimkovichNapastnik, Obrońca4030181781625.0025.0050.00
17Karol GórskiPomocnik1130193761323.0823.0853.85
19Michał WalczakObrońca0000--922.2222.2255.56
20Oskar TarnowskiPomocnik002018277520.000.0080.00
20Przemysław StosioPomocnik0020186831520.0020.0060.00
21Kuba WójcikNapastnik0000--714.2914.2971.43
22Konrad ŚwierkoszPomocnik3020171581625.0025.0050.00
23Tymoteusz DuczmalPomocnik1000--30.000.00100.00
23Marcel SitkoObrońca0020--616.670.0083.33
24Tomasz AntczakNapastnik4040179751625.0018.7556.25
27Szymon GórskiNapastnik2110183751723.5323.5352.94
33Konrad ŻyłaObrońca0040--1421.4314.2964.29
35Tomasz TrelaBramkarz0010182961428.5728.5742.86
55Ryuta SuzukiPomocnik000017875837.5037.5025.00
77Jakub StrzykałaPomocnik00001797030.000.00100.00
88Kacper TawrelNapastnik1101178781526.6726.6746.67

Sztab

Trener Arkadiusz Jarymowicz


Asystent Trenera Dawid Kułak


Kierownik drużyny Marek Bodys