Pierwsza Piłka na Iskierce

20 kwietnia 2023 Relacje

W niedzielę 16 kwietnia odbył się turniej dzieci i młodzieży w ramach rozgrywek Pierwsza Piłka. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – wzięło w niej udział ponad 100 młodych piłkarzy reprezentujących różne grupy wiekowe.

Wśród drużyn biorących udział w turnieju można wymienić między innymi OKS Prawobrzeże, Funinio Szczecin oraz Jeziorak Szczecin. Wszystkie zespoły zaprezentowały wysoki poziom gry i walczyły o zwycięstwo aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Organizatorzy turnieju przygotowali wiele atrakcji dla uczestników i kibiców. Wszyscy zgromadzeni na stadionie mieli okazję zobaczyć wiele interesujących akcji, a także wspierać swoje drużyny.

Po zakończeniu turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek za udział w zawodach. Na koniec imprezy została przeprowadzona także specjalna ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych drużyn.

Dziękujemy wszystkim drużynom i kibicom za udział w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mieli okazję zobaczyć was na kolejnych turniejach Pierwsza Piłka.

Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem. Znajdziecie tam mnóstwo pięknych kadrów, które uchwyciły najlepsze momenty z turnieju.

« z 6 »

Autor: dwp