Poranna wycieczka do Postomina

17 marca 2023 Relacje

Dokładnie o 5:50 wyruszą seniorzy Iskierki Szczecin w podróż do Postomina, aby tam o godzinie 11 zmierzyć się z miejscową Wieżą.

Dla Iskierki wyjazd na ten mecz będzie najdalszym wyjazdem w rundzie. Łącznie piłkarze przejadą jutro ponad 500 kilometrów – po to aby na koniec dnia przywieźć do Szczecina upragnione 3 punkty.

Najbliższy rywal Iskierki w tym roku rozegrał tylko 1 mecz. Dwa tygodnie temu w meczu z Bobolicami przegrali aż 0:3. Z Zespołu zimą odeszli: Błażej Banasiak, Joseph Amoah, Kacper Jędruch oraz Piotr Kozdyra. Natomiast to nie oznacza, że Wieża się osłabiła. Do zespołu z Postomina przyszli JAKUB DE CLERCK (Bałtyk Koszalin), JAKUB CZYŻEWSKI (Gwardia Koszalin), NIKODEM CIECHAŃSKI (Gryf Słupsk), MIŁOSZ KOZIOŁ (Gwardia Koszalin), MICHAŁ SZAŁEK (Jantar Ustka).

Wieża do tej pory 23 punkty co daje im wysokie 8 miejsce. Postominianie to typowa drużyna środka tabeli. Zespół potrafił zremisować z Kluczvią Stargard, a jednocześnie przegrać z walczącym o utrzymanie Mechanikiem Bobolice.

Dla Iskierki to zawsze był bardzo nieprzyjemny przeciwnik. w „covidowym sezonie” jesienią w Postominie Iskierka przegrała aż 6:0, a na wiosnę w Szczecinie potrafiła pokonać przeciwnika aż 5:2. W tym sezonie nasz zespół po dwóch bramkach Jakuba Pożyczki Iskierka wygrała na Topolowej 2:1.

Początek sobotniego meczu o godzinie 11:00 w Postominie.

Autor: dwp