Czarny weekend Iskierki

06 listopada 2022 Relacje

Niestety nie był to dobry weekend dla zespołów szczecińskiej Iskierki. W sobotę przegrały oba seniorskie zespoły, a w niedzielę porażkę zanotowali trampkarze.

O 13 w sobotę w Dygowie 4-ligowa Iskierka mierzyła się z miejscowym Raselem. Mecz był toczony na boisku, które niestety nie sprzyjało technicznej grze. Jedyna bramka meczu padła w 46 minucie po golu z 20 metrów Łukasza Wiśniewskiego. Wcześniej w pierwszej połowie Iskierka nie wykorzystała rzutu karnego. Po 15 kolejkach szczeciński klub zajmuje wysokie 5 miejsce.

W Trzebieży natomiast o godzinie 14:15 swój mecz rozpoczęły rezerwy. Niestety w sobotę to rywale byli zdecydowanie lepsi wykorzystując atut swojego boiska. Po 30 minutach Iskierka przegrywała już 0:3, a do szatni w przerwie schodziła z wynikiem 0:4. Po zmianie stron nasi zawodnicy zdołali zdobyć tylko jedną bramkę. Ostatecznie rezerwy przegrały 1:5. Nie zmieniło to jednak pozycji naszej drużyny. Iskierka dalej zajmuje 1 miejsce w b-klasie z przewaga dwóch punktów nad Świtem i 6 punktów nad Okrętem.

Sportowy weekend zakończył się w Załomiu, gdzie trampkarzy Iskierki przegrali z miejscowym Jeziorakiem 3:6.

Dobrze, że jutro poniedziałek.

Autor: dwp