Pożyczka dalej w barwach Iskierki

03 lipca 2022 Transfery

Najlepszy strzelec Iskierki Szczecin przez kolejny rok będzie reprezentował barwy klubu z Prawobrzeża.

Kuba Pożyczka, strzelec w poprzednim sezonie 38 bramek, zostaje w Iskierce Szczecin na dłużej.

Bardzo się cieszę, że udało się namówić Kubę do naszego projektu. Był on jednym z kluczowych zawodników, których chcieliśmy koniecznie zatrzymać w klubie – mówi dyrektor Iskierki Dariusz Pińkowski.

Sam zawodnik jest bardzo zadowolony z faktu, że zostaje na Topolowej.

Rok temu postanowiłem, że przeniosę się z 4-ligowego Hutnika do grającej w okręgówce Iskierki. Wybór ten był spowodowany kilkoma powodami. Głównym z nich był pomysł zarządu na moją osobę oraz tym, że głównym celem był awans do 4 ligi. Lubię wyzwania i podjąłem się tego zadania, które wraz z pozostałymi zawodnikami i trenerem w roli głównej wykonaliśmy – wspomina Pożyczka. – Po rocznej współpracy podjąłem decyzję, że dalej chciałbym kontynuować swoją przygodę w tym klubie. Mam tu wielu dobrych znajomych, z którymi dogaduje się na boisku jak i po za nim. Do drużyny zaraz dołączy kolejny dobrze mi znany zawodnika, z którym to miałem przyjemność dzielić szatnię. Takie transfery optymistycznie pozwalają patrzeć w przyszłość.

Jaki plany ma Pożyczka przed nadchodzącym sezonem?

Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, tak aby udowodnić wszystkim, że awans nie był przypadkiem, a efektem ciężkiej pracy jaką wykonaliśmy. Projekt Iskierka Szczecin rozwija się z dnia na dzień co świadczy o mądrych i przemyślanych decyzjach zarządu, które powodują, że zawodnicy chcą reprezentować te barwy. Widzimy się w 4 lidze!

Autor: dwp