Dobry weekend w Dobrej?

20 maja 2022 Zapowiedzi

W sobotę 21 maja mistrz klasy okręgowej Iskierka Szczecin jedzie do Dobrej Szczecińskiej na mecz z Ehrle, które jeszcze walczy o utrzymanie.

Iskierka w zeszły weekend zapewniła sobie bezpośredni awans do 4 ligi. Zrobiła to w imponujący sposób, tracąc do tej pory tylko 4 punkty w sezonie. Ehrle natomiast cały czas musi jeszcze walczyć o pozostanie w gronie klubów z okręgówki. Mają obecnie 8 punktów przewagi nad Łabędziem Widuchowa. Zawodnicy Ehrle to wyjątkowo doświadczony zespół. W ich barwach grają m.in. Kondraciuk, Wydmuszek, Mysona, Gniotek czy Stefanowicz. Prawdziwych weteranów szczecińskiej piłki nożnej wzmacniają młodzi głodni.

Już w rundzie jesiennej Ehrle sprawiło dużo kłopotów Iskierce. W meczu rozgrywanym w październiku Ehrle przez długo prowadziło po bramce Gniotka. Iskierka dopiero w 62 minucie wyszła na prowadzenie. Ostatecznie gościom z Dobrej Szczecińskiej zabrakło sił i przegrali 4:1, ale pozostawili po sobie dobre wrażenie.

Początek sobotniego spotkania w Dobrej Szczecińskiej o godzinie 11:00. Zapraszamy wszystkich kibiców do gorącego dopingu.

Autor: dwp