Wiosna wraca na Topolową

24 marca 2022 Zapowiedzi

Już w najbliższą sobotę widzimy się na naszym obiekcie na ul. Topolowej w ligowym meczu, który będzie Derbami Szczecina.

Tej wiosny wyjątkowo szybko wracamy na Topolową. Dzięki przychylnej pogodzie już w trzeciej kolejce rundy wiosennej możemy zagrać na naszym stadionie na naturalnej trawie. Po dwóch zwycięstwach z rzędu z Morzyckiem Moryń oraz z Sokołem Pyrzyce w sobotę Iskierka zmierzy się z rewelacją wiosny czyli Arkonią Szczecin.

Piłkarze z Lasku Arkońskiego przyjeżdżają na Iskierkę z trzema wiosennymi zwycięstwami z rzędu. Arkonia na początku marca grała jeden mecz awansem z Osadnikiem Myślibórz. Pozostałe spotkania z Sokołem Pyrzyce i Odrą Chojna szczecinianie również wygrali. We wszystkich trzech wiosennych meczach Arkonia strzelała po 4 bramki, straciła tylko jedną. Dzięki rewelacyjnemu początkowi rundy Arkonia awansowała na trzecie miejsce w tabeli. Na Arkońskiej nikt głośno nie chce mówić o walce o awans do 4 ligi, jednak jak można usłyszeć w korytarzach klubowych jeżeli nadarzy się okazja to będą chcieli z niej skorzystać. W barwach Arkoni występuje obecnie jeden były zawodnik Iskierki Szczecin Tomasz Woźniak.

Iskierka również zachwyca formą. Po zwycięstwie z Morzyckiem w zeszłym tygodniu Iskierka pewnie pokonała w Pyrzycach Sokół 5:1 i ma już 6 punktów przewagi nad drugim Osadnikiem Myślibórz co stawia nasz zespół w bardzo komfortowej sytuacji jeżeli chodzi o bezpośredni awans do 4 ligi.

Początek sobotniego spotkania o godzinie 13:30. Zapraszamy wszystkich kibiców. Głośny doping wskazany.

Autor: dwp