Miłosz Kraśniewicz w Iskierce Szczecin

10 marca 2022 Transfery

Były zawodnik 3-ligowych Świtu Szczecin i Kluczevia Stargard. Wychowanek Regi Trzebiatów, szkolony w Akademi Piłkarskiej Pogoni Szczecin – Miłosz Kraśniewicz wiosną będzie reprezentował barwy szczecińskiej Iskierki.

Środkowy obrońca lub pomocnik trafia do szczecińskiej Iskierki na zasadzie półrocznego wypożyczenia ze Świtu Szczecin. 20-letni zawodnik jest już doświadczonym piłkarzem, który ma na swoim koncie rozegranych ponad 2000 minut na szczeblu 3 ligi.

Wszystkie nasze ruchy transferowe wykonane zimą nakierowane są z myślą o przyszły sezon. Nie chcemy popełnić błędów z poprzedniej naszej wizyty w 4 lidze i teraz chcemy być na nią gotowi. Miłosz został wypożyczony ze Świtu, ale w przypadku awansu nie będzie problemu, aby go pozyskać – mówi Dariusz Pińkowski dyrektor Iskierki Szczecin

Kraśniewicz był już zawodnikiem szczecińskiego klubu. Wiosną 2020 roku został również pozyskany ze Świtu i miał pomóc w utrzymaniu klubu w 4 lidze, która ostatecznie została wstrzymana przez atak koronowirusa.

Nie było mnie tutaj 2 lata, ale obecnie jakość kadry jest zdecydowanie lepsza niż wtedy. Jestem szczęśliwy, że trafiłem znowu do Iskierki, a przy okazji mogę pomóc w walce o najwyższe cele w lidze – mówi Kraśniewicz

Ostatnie pół roku Miłosz spędził w Kluczevii Stargard, walcząc o utrzymanie beniaminka w 3 lidze.

Dla nas to spore wzmocnienie i możliwość gry w różnych wariantach taktycznych. Miłosz ma spore doświadczenie w wyższych ligach, daje dużo jakości a przede wszystkim podnosi rywalizację w zespole. Cieszę się, że do nas dołączył mówi trener Jarymowicz.

Chciałbym zaznaczyć, że dawno nie spotkałem się z taką determinacją i zaangażowaniem ze strony klubu. Także z całego serca dziękuje całemu sztabowi oraz zarządowi Iskierki, że ten trensfer doszedł do skutku. Pomimo, że przechodzę z 3 ligi, to już przez te 3 tygodnie treningów zauważyłem, że zespół ma więcej jakości i o wiele większą kadrę niż to było 2 lata temu.Cieszy mnie to i jestem szczęśliwy, że trafiłem znowu do tego klubu, a przy okazji mogę pomóc w walce o najwyższe cele. Szczerze mogę powiedzieć, że liczy się dla mnie, jak i dla moich kolegów tylko awans co udowodnimy w nadchodzących meczach. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam wszystkich kibiców. Miło mi tu znowu byćkończy Kraśniewicz.

Autor: dwp