Bez emocji w Pyrzycach. Pewne 5:1

20 marca 2022 Relacje

Po meczu bez emocji Iskierka pewnie pokonuje Sokół Pyrzyce w Pyrzycach aż 5:1.

Strzelanie rozpoczęło się w 22 minucie. Faulowany w polu karnym był „Dzik Iskierki” czyli Kuba Pożyczka, a rzut karny pewnie wykonał Witek Klym. 12 minut później sam Pożycza po indywidualnej akcji podwyższył na 0:2. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Druga część meczu zaczęła się do ataków gospodarzy, którzy zdobyli kontaktową bramkę na 1:2, a po chwili mogli nawet doprowadzić do remisu. Mecz zakończył się w 75 minucie. Ponownie faulowany w polu karnym był Kuba Pożyczka, a pewnie rzut karny wykonał Witold Klym. Dwie minuty później swoją debiutancką bramkę w barwach Iskierki zdobył Mateusz Gubernat. W 90 minucie indywidualną akcją popisał się Miłosz Kraśniewicz, jego techniczny strzał wybronił bramkarz gości, ale przy dobitce Kuby Pożyczki był już bez szans.

Iskierka po 17 kolejkach ma już 6 punktów przewagi nad drugim Osadnikiem Myślibórz, który dzisiaj tylko zremisował z Morzyckiem Moryń 1:1, a do tego ma rozegrane o jedno spotkanie więcej. Za tydzień Iskierka w Derbach Szczecina zmierzy się na Topolowej z Arkonią Szczecin.