Adrian Bajkiewicz przechodzi do Iskierki

07 marca 2022 Transfery

Szkolony między innymi w Rakowie Częstochowa, ostatnio grający w Świcie Skolwin – Szczecin, 20-letni środkowy pomocnik Adrian Bajkiewicz dołącza do Iskierki Szczecin.

W 2020 roku trafił do Świtu Skolwin

Adrian początki swojej kariery piłkarskiej zaczynał w Pogoni Szczecin, a następnie przeniósł się do Fase Szczecin. Stamtąd trafił do rezerw Rakowa Częstochowa, które grały wtedy w 4 lidze. Dwa lata temu Adrian wrócił do Szczecina.

Początkowo w lipcu 2020 roku Adrian trenował u nas pod okiem Krzysztofa Sobieszczuka i liczyliśmy, że już wtedy u nas zostanie. Odezwał się jednak do niego występujący w 3 lidze Świt Szczecin. Ciężko wtedy było odmówić drużynie ze Skolwina. Ale ostatecznie Bajkiewicz i tak trafia. do nas mówi dyrektor Iskierki Szczecin Dariusz Pińkowski.

Bajkiewicz może występować na środku pomocy jak i na boku obrony. Młody zawodnik, bo wciąż młodzieżowiec, dołącza do Iskierki na zasadzie wypożyczenia z opcją pierwokupu latem.

Sam Adrian jest zadowolony z tego, że trafił na Topolową:

Przede wszystkim chciałbym podziękować zarządowi klubu oraz Trenerowi za zaangażowanie w cały proces tego transferu. Iskierka ma jasno sprecyzowane cele, a ja dołączam do klubu po to, żeby pomóc w ich realizacji. Mam nadzieje, że szybko wkomponuję się w zespół i już od pierwszego meczu dam kibicom Iskierki powody do radościkończy nowy nabytek Iskierki Szczecin

Autor: dwp