Historyczna wygrana 13:1

08 listopada 2021 Relacje

Historyczny wynik Iskierki Szczecin! W sobotnim meczu z Klub Sportowy „Czarni Fiege” Lubanowo

vs
Historyczny wynik Iskierki Szczecin! W sobotnim meczu z Klub Sportowy „Czarni Fiege” Lubanowo Iskierka pokonała gości aż 13:1. Jest to najwyższy wynik w 27-letniej historii klubu z Prawobrzeża Szczecina. Wcześniej najwyższym wynikiem była wygrana z Pomorzaninem Krąpiel 11:1 w 2017 roku. Ciekawostką jest fakt, że w obu meczach grali bracia Górscy oraz Patryk Hanke. Zarówno wtedy jak i dzisiaj Patryk oraz Szymon zdobywali bramki. Strzelanie rozpoczął już w 6 minucie Witold Klym, a w 90 minucie zakończył Jakub Pożyczka. Hattricki w tym meczu zaliczyli Witek Klym, Patryk Jania oraz Jakub Pożyczka. Swoje trafienia dołożyli Maks Gregoruk (dwa gole), Szymon Górski, Patryk Hanke.

Szczegóły

LigaSezonKolejka
Klasa Okręgowa gr. 22021/202213

Miejsce spotkania

Stadion Topolowa
Topolowa, Jezierzyce, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Prawobrzeże, Szczecin, gmina Stare Czarnowo, Szczecin, województwo zachodniopomorskie, 70-892, Polska