Nikt nie wygrał, zostało dwóch rannych

25 maja 2021 Relacje

Niestety Iskierka w niedzielnym meczu z GRYF Kamień Pomorski Kamień Pomorski zremisowała 2:2. Był to mecz drużyn bezpośrednio walczących o utrzymanie.

Goście mają punkt straty do Iskierki, ale mają jeden zaległy mecz. Szczecinianie nie potrafili w dzisiejszym meczu utrzymać korzystnego wyniku, mimo że dwukrotnie to Iskierka wychodziła na prowadzenia. Najpierw już na początku meczu gola z rzutu karnego strzelił Tomasz Antczak. Goście szybko doprowadzili do wyrównania. Bramkę głową strzelił niezawodny Bartosz Latuszek. Jednak do szczecińska drużyna schodziła do szatni prowadząc. Debiutancką bramkę w barwach Iskierki w 35 minucie strzelił Witold Klym.

Wynik meczu nie ulegał zmianie do 84 minuty. Wtedy po błędzie defensorów Iskierki strzałem zza pola karnego Patryka Koniecko pokonał kapitan Gryfa Szymon Włodarek. W meczu nikt nie wygrał, ale jest dwóch rannych. Obie drużyny podziałem punktów skomplikowały sobie ligową sytuację. Ciężko jednoznacznie określić kto bardziej czy Iskierka czy Gryf.