Skończymy sezon na miejscu dającym utrzymanie

30 kwietnia 2021 Wywiady

Jesteśmy ciagle drużyną niepokonaną i mamy tego świadomość – mówi w rozmowie z nami pomocnik Iskierki Szczecin Maciej Moroza.

Jak nastroje po dwóch remisach z rzędu ?

Nastroje w drużynie są dobre. Po wznowieniu rozgrywek mierzyliśmy się z czołowymi drużynami z naszej ligi i wywalczyliśmy w nich dwa remisy. W meczu z Iną dopisało nam szczęście, ponieważ to Ina miała więcej sytuacji z gry, natomiast w meczu z Kluczevią to my możemy mówić o swego rodzaju pechu. Oczywiście można powiedzieć, że lepiej jeden mecz wygrać a drugi przegrać bo zdobywamy wtedy 3 punkty zamiast dwóch, jednak uważam, że zostało nam w głowie to, że jesteśmy ciagle niepokonani w rundzie rewanżowej i jest to spory zastrzyk pewności siebie.

Nie poprawia się jednak Wasza sytuacja w tabeli. Prawda jest żę wygrywamy z czołówką, ale niestety ten dół nam odjeżdża. Czego mogą się spodziewać kibice po sobotnim meczu z Raselem Dygowo?

Spokojnie, dużo meczów przed nami. Tak jak wspomniałem w pytaniu wcześniej, jesteśmy ciagle drużyną niepokonaną i mamy tego świadomość. Proszę się spodziewać ciekawego widowiska i naszego zwycięstwa w tym meczu!

Czy poziom który prezentuje zespół i jakość która jest w drużynie jest w stanie zagwarantować utrzymanie Iskierki w 4 lidze?

Moim zdaniem gdyby Iskierka zaczęła z takim składem personalnym jaki posiada obecnie, walczylibyśmy teraz o zupełnie inne cele. Obecnie jednak mamy sporą stratę do miejsca dającego utrzymanie, ale jestem pewny ze, sezon zakończymy na miejscu gwarantującym utrzymanie się w lidze bo na to po prostu zasługujemy jako klub i drużyna.

Do Iskierki dołączyłeś zima. Zdążyłeś się zaaklimatyzować w zespole? Czy znasz juz wszystkich w klubie. Z kim masz najlepszy kontakt? 

Aklimatyzacja przebiegła szybko i bardzo dobrze czyje się w drużynie. Oczywiście przebiegła by jeszcze szybciej gdyby sytuacja w Polsce pozwalała na wieczorne wyjścia na miasto😅 Poznałem wszystkich, nie chce wymieniać tutaj z kim mam najlepszy kontakt w drużynie ale jest kilku chłopaków z którymi miałem już okazje się poznać i grać z nimi w jednej drużynie. Jeżeli mam jednak wyróżnić jedną osobę z którą mam najlepszy kontakt to wymienię Pana Prezesa😂

Ok to sprawdźmy. Największy śmieszek, żartowniś w zespole?

Bąbka, Koniu i może ja.

Najlepsza prawa noga?

Paweł Olejnik i niestety muszę przyznać że Patryk Ortel

Najlepsza lewa?

Guzik i Sebastian Nagel 

Najlepsza głowa?

Prosty wybór, Witek

Najmocniejsza głowa? 

Wiem, że będą chcieli to sprawdzić ale zaryzykuje- JA!

Kogo bałbyś się spotkać w ciemnej ulicy?

Sebastiana Nagela

Autor: dwp