Kolejne wzmocnienie Iskierki

23 lutego 2021 Transfery

Po transferach Nagla, Ortela i Klyma przyszedł czas na kolejne wzmocnienie składu Iskierki Szczecin. Do kadry szczecińskiego zespołu dołącza Paweł Odlanicki – Poczobut.

Paweł to doświadczony obrońca, który może występować zarówno na środku jak i na boku bloku obrony. Wychowanek Salosu Szczecin przechodzi do Iskierki na zasadzie transferu definitywnego z Hutnika Szczecin. Odlanicki początkowo negocjował ze Spartą Węgorzyno, jednak ostatecznie zdecydował się, wraz ze swoim kolegą Patrykem Ortelem, na grę w Iskierce.

Nie musieliśmy długo przekonywać chłopaków do gry w Iskierce. Szybko doszliśmy do porozumienia. Warunki organizacyjne jakie gwarantujemy, poziom treningów, a przede wszystkim rodzinna atmosfera w klubie sprawiła, ze zarówno Patryk jak i Paweł zdecydowali się pomóc nam w walce o 4 ligęmówi dyrektor klubu Dariusz Pińkowski.

Paweł wcześniej reprezentował barwy m.in. Chemika Police, Hutnika Szczecin czy Świtu Skolwin. Z tym ostatnim zespołem w 2017 roku wygrał finał Pucharu Polski ZZPN, pokonując w MKP Szczecinek. Do Hutnika Szczecin trafił jesienią zeszłego roku. Rozegrał w jego barwach tylko 16 spotkań. W Iskierce będziemy mogli go obserwować w koszulce z numerem 21.

Paweł witamy na Prawobrzeżu !

Autor: dwp