Remisowo z Flotą

30 stycznia 2021 Relacje

W sobotę szczecińska Iskierka rozgrywała mecz sparingowy z Flotą Świnoujście. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Mecz z powodu zaśnieżonej murawy rozpoczął się z 30 minutowym opóźnieniem. Pierwsza połowa to była pełna dominacja Floty, która nie dała rozwinąć skrzydeł Iskierce. Gra gości została zwieńczona dwoma trafieniami. Najpierw Harkot z podania Staniszewskiego zagrał do Iskry, który otworzył wynik. Na 2-0 dla Floty podwyższył Peda odebrawszy prostopadłe podanie od Staniszewskiego.

Druga część meczu to już zupełnie odmienny obraz gry. Gospodarze szybko doskakiwali do przeciwników i agresywnym odbiorem wychodzili z kontratakami. Dwa gole dla Iskierki zdobył Alex Simkovich, który ponownie jest przymierzany do gry na pozycji napastnika.

Bardzo cieszymy się, ze remisu. Taki wynik z 3-ligowym przeciwnikiem pozwoli podnieść nasze moralemówi dyrektor klubu Dariusz Pińkowski.Praca, którą wykonuje trener z zawodnikami w tych trudnych czasach przyniesie efekt na wiosnę.

Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 chociaż Iskierka miała jeszcze swoje okazje do zdobycia gola to jednak wynik nie uległ zmianie. Przed zawodnikami ze Szczecina kolejny ciężki tydzień pracy.

Iskierka: I połowa: Trela – Żyła, Zawodnik testowany, Walczak, Malczewski – Świerkosz, Olejnik, Zawodnik testowany, Leszczyński, Guzicki – Zawodnik testowany

II Połowa: Koniecko – Krzysztanowicz, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Wojciechowski – Sz. Górski, Olejnik (Wójcik), Guzicki (K.Górski), Antczak, Simkovich, Zawodnik testowany.

Flota: I połowa: Daniel Kusztan, Adrian Kołat, Michał Stasiak, Adam Wiejkuć, Błażej Jezierski, Jarosław Jóźwiak, Damian Staniszewski, Mariusz Bedliński, Patryk Harkot, Paweł Iskra, Krystian Peda.

II połowa: Łukasz Gądek, Grzegorz Tarasewicz, Adam Wiejkuć, Błażej Jezierski, Marcin Wawrzyniak, Jarosław Jóźwiak, Konrad Prawucki, Roman Dziuba, Łukasz Kopeć, Jakub Kuzio.