Trwa czarna seria

16 sierpnia 2020 Relacje

Czarna passa Iskierki trwa dalej. Po 5 pierwszych kolejkach 4 ligi Iskierka ma dalej 0 punktów na koncie. W sobotę nie dała rady pokonać Olimp Gościno. Goście pewnie pokonali szczeciński klub 0:3.

Od 11 minuty gospodarze przegrywali 0:1. Po błędzie bramkarzy Iskierki gola zdobył Paweł Kułakowski. W 36 minucie Iskierka miała okazję wyrównać. Sędzia po faulu na Konradzie Świerkoszu podyktował rzut karny, który fatalnie w stylu „panenki” wykonał Konrad Krzysztanowicz. Do przerwy wynik się nie zmienił. Na 0:2 gości gola zdobyli ponownie po prostym błędzie defensywy Iskierki. Gola strzelił Dominik Maciejewski. Wynik na 0:3 ustalił strzałem z rzutu wolnego Marek Skowyra.

Iskierka nie była w stanie już podnieść się i wynik spotkania nie uległ zmianie.