Z Regą o zwycięstwo

24 lipca 2020 Zapowiedzi

Tydzień temu graliśmy na inaugurację ligi z Hutnikiem Szczecin, a już jutro jedziemy do Trzebiatowa na mecz z miejscową Regą Trzebiatów.

Gospodarze jutrzejszego meczu w 4 lidze grają nieprzerwanie od sezonu 2017/18. W poprzedniej kolejce dość niespodziewanie wygrali z jednym z faworytów rozgrywek 4 ligi z Gryfem Kamień Pomorski 2:3. Mecz na dobre rozpoczął się tuż przed końcem pierwszej połowy. W 45 minucie gola dla Regi zdobył Szymon Kurczak. W 53 minucie było już 0:2. Drugą bramkę dorzucił również Kurczak. Gospodarze bramkę kontaktową zdobyli w 68 minucie. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać do 82 minucie. Gola na 1:3 zdobył Oskar Marcinkowski. Wynik meczy na 2:3 ustalił w 86 minucie Szymon Włodarek.

Iskierka spotkała się z Regą w zeszłym sezonie. Podobnie jak w sobotę szczecinianie w sierpniu 2019 pojechali do Trzebiatowa, gdzie dość pechowo zremisowali 3:3. Bramki dla szczecińskiego klubu zdobyli 2x Patryk Hanke, oraz Michał Bąba.

Musimy jutro zagrać na 100% swoich możliwości – mówi trener Iskierki Szczecin Krzysztof Sobieszczuk. – Nie możemy pozwolić sobie na dwa mecze porażki pod rząd, nie chcemy dopuścić do nerwowej sytuacji.

Tydzień później Iskierkę czeka niezwykle ciężki mecz ze Spartą Węgorzyno, która wzmocniła się m.in. braćmy Szczepanik ze Świtu Skolwin

Początek spotkania z Regą Trzebiatów w sobotę 25.07 o godzinie 12:00. W związku z pandemią informujemy, że mecz mogą oglądać tylko kibice gospodarzy.