Nieudana niedziela

22 czerwca 2020 Relacje

W niedzielnym spotkaniu z Morzyckiem Moryń, Iskierka przegrała 4:2. Do przerwy był wynik 1:1, jednak po zmianie stron to gospodarze nadawali ton meczu.

Początek meczu to była pełna dominacja Iskierki. Zawodnicy ze Szczecina kontrolowali przebieg meczu. Jednak po szybkiej kontrze to Morzycko zdobył prowadzenia. Gola na 1:0 zdobył Artur Blasius. Tuż przed końcem połowy do wyrównania doprowadził Konrad Świerkosz.

Niestety druga część meczu zaczęła się od prostych błędów w defensywie Iskierki, co skrzętnie wykorzystali gospodarze. Szybko strzelone dwie kolejne bramki przez Jędrasika i Budynkiewicza ustawiły mecz do końca.

Morzycko nastawiło się na kontrataki i długimi podaniami uruchamiała szybkich napastników. Po jednym z takich akcji czwartą bramkę dla Morzycka zdobył Michał Ceglarek. Szczecinianie był w stanie odpowiedzieć juz tylko jednym trafieniem. Rozmiary porażki zmniejszył Szymon Górski.

Kolejny sparing Iskierki już w najbliższą środę 24 czerwca o godzinie 18:30. Na stadionie na ul. Topolowej Iskierka zmierzy się z trzecioligowym Świtem Skolwin.