Terminarz: Iskierka Szczecin | Szczecińska Klasa Okręgowa


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 18.08.2018 15:00 h Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn4 - 0 Wygrana
2 Kolejka 2 25.08.2018 15:00 h Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce1 - 1 Remis
3 Kolejka 3 01.09.2018 15:00 h Jeziorak Szczecin - Iskierka Szczecin1 - 1 Remis
4 Kolejka 4 08.09.2018 15:00 h Iskierka Szczecin - Gavia Choszczno1 - 1 Remis
5 Kolejka 5 15.09.2018 15:00 h Dąb Dębno - Iskierka Szczecin1 - 3 Wygrana
6 Kolejka 6 22.09.2018 15:00 h Iskierka Szczecin - Odra Chojna2 - 1 Wygrana
7 Kolejka 7 29.09.2018 15:00 h Światowid 63 Łobez - Iskierka Szczecin0 - 2 Wygrana
8 Kolejka 8 06.10.2018 15:00 h Iskierka Szczecin - Iskra Golczewo0 - 1 Przegrana
9 Kolejka 9 13.10.2018 15:00 h Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin3 - 2 Przegrana
10 Kolejka 10 20.10.2018 15:00 h Iskierka Szczecin - Ogniwo Babinek3 - 2 Wygrana
11 Kolejka 11 27.10.2018 15:00 h Stal Szczecin - Iskierka Szczecin2 - 6 Wygrana
12 Kolejka 12 03.11.2018 16:00 h Iskierka Szczecin - Osadnik Myślibórz4 - 1 Wygrana
13 Kolejka 13 10.11.2018 15:00 h Zorza Dobrzany - Iskierka Szczecin0 - 4 Wygrana
14 Kolejka 14 18.11.2018 11:00 h Iskierka Szczecin - Piast Chociwel3 - 2 Wygrana
15 Kolejka 15 24.11.2018 15:00 h Biali Sądów - Iskierka Szczecin0 - 2 Wygrana
16 Kolejka 16 09.03.2019 11:00 h Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin1 - 3 Wygrana
17 Kolejka 17 16.03.2019 15:00 h Sokół Pyrzyce - Iskierka Szczecin1 - 4 Wygrana
18 Kolejka 18 23.03.2019 14:00 h Iskierka Szczecin - Jeziorak Szczecin2 - 2 Remis
19 Kolejka 19 31.03.2019 15:30 h Gavia Choszczno - Iskierka Szczecin0 - 6 Wygrana
20 Kolejka 20 07.04.2019 17:00 h Iskierka Szczecin - Dąb Dębno1 - 0 Wygrana
21 Kolejka 21 13.04.2019 16:00 h Odra Chojna - Iskierka Szczecin3 - 3 Remis
22 Kolejka 22 20.04.2019 13:00 h Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez6 - 0 Wygrana
23 Kolejka 23 28.04.2019 15:30 h Iskra Golczewo - Iskierka Szczecin_ - _
24 Kolejka 24 04.05.2019 17:00 h Iskierka Szczecin - Flota Świnoujście_ - _
25 Kolejka 25 11.05.2019 17:00 h Ogniwo Babinek - Iskierka Szczecin_ - _
26 Kolejka 26 18.05.2019 16:30 h Iskierka Szczecin - Stal Szczecin_ - _
27 Kolejka 27 25.05.2019 17:00 h Osadnik Myślibórz - Iskierka Szczecin_ - _
28 Kolejka 28 01.06.2019 17:00 h Iskierka Szczecin - Zorza Dobrzany_ - _
29 Kolejka 29 08.06.2019 16:00 h Piast Chociwel - Iskierka Szczecin_ - _
30 Kolejka 30 15.06.2019 17:00 h Iskierka Szczecin - Biali Sądów_ - _

  1. Następny mecz
  2. Poprzedni mecz
  3. Tabela

Brak dodanych meczów. Uzupełnij bazę danych.

Brak dodanych meczów. Uzupełnij bazę danych.
# Zespół M PKT
1 Flota 22 57
2 Iskierka 22 50
3 Biali Sądów 22 45
4 Iskra Golczewo 22 41
5 Zorza Dobrzany 22 37
6 Jeziorak Szcz. 22 34
7 Osadnik Myśl. 22 34
8 Piast Chociwel 22 26
9 Dąb Dębno 22 26
10 Mierzynianka 22 24
11 Stal Szczecin 22 23
12 Ogniwo Babinek 22 21
13 Sokół Pyrzyce 22 21
14 Odra Chojna 22 18
15 Gavia Choszczno 22 14
16 Światowid Łobez 22 12
  • logo_euroklinkier.gif
  • logo_sksm.JPG
  • logo6-kontakt.png
  • logo_runtrans.jpg
  • miasto-szczecin.jpg
  • logo_mpo.JPG
  • logo_pigment.JPG
  • logo_netto.png
  • zwik-srona.jpg